PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محبت امام مهدی ع

پیام حقیقت
May 7, 2018 - 1:11 pm GMT, 01:11 PM
#احمدالحسن

بر شما ولادت بقیه الله در زمین و حجت خداوند بر بندگانش، امام مهدی(علیه السلام) مبارک باشد؛ و هر سال در خیر باشید.

️ در این مناسبت عظیم یکی از الطاف امام حجت، مهدی(ع) به من که به برکت وجود ایشان(ع) زندگی میکنیم را ذکرمیکنم:
در سال 2000 میلادی با گروهی از جوانان در منطقه ای که آن موقع در آن زندگی میکردم از امام مهدی(ع) سخن میگفتم؛ و در یکی از شبها موضوع بحثمان از #غربال شدن و جدا سازی و امتحان بود که در ایام ظهور مقدس بر شیعه واقع میشود؛ و این که چگونه مردم از یاری امام دست میکشند، طوری که از آنها باقی نمیماند مگر نادر اندر نادر و کم یاب تر از کبریت قرمز...؛ و آنها را بر روایاتی که این جنبه را در بر داشت مطلع میکردم.

وقتی که از مجلس پراکنده شدیم، با فراش خود انس گرفتم و دلواپسی به سراغم آمد، و به شدت ترسیده بودم که مبادا دست یاری از امامم بکشم یا جزو کسانی باشم که از این امر خارج میشوند، یا اصلا نه، توفیق به ملحق شدن به گروه یاری کنندگان ایشان را از دست بدهم.

در این وقت، خواب بر من چیره شد و در عالم رویا دیدم که گویا در مرقد مولایم امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام هستم؛ داخل شدم تا ضریح مبارک که از آن نور میتابید را ببوسم، و تعداد زائرها خیلی کم بود؛ و در این هنگام #دو_مرد نزدم آمدند که هیبت گارد [محافظ] را داشتند، یکی از آنها دست راستم را گرفت و به من گفت امام مهدی(ع) شما را میخواهد

با ایشان رفتم و امام(ع) را نشسته بر سریر بزرگی کنار سر مرقد مبارک امیرالمومنین(ع) دیدم، عمامه ای سیاه رنگ پوشیده بودند و در ایشان مقداری موی سفید بود، صورتشان گرد و سفید مایل به سرخی و با چشمانی گشاده و ابروهایی باریک کشیده و چهارشانه بودند، هیبتی داشتند که بر هیچ کسی از قبل ندیده بودم؛ جلوی ایشان ایستادم و به ایشان سلام کردم، جواب سلامم را دادند و به من این عبارت را فرمودند:

مطمئن باش شما از اصحاب من هستی

بعد از آن از رویا قبل از فجر بیدار شدم، و از گریه نمیتوانستم خودم را کنترل کنم، از اطلاعی که بر حال خود و جویایی که از امور من داشتند و اطمینانی که به من داشتند و به من وعده دادند که من از اصحاب ایشان هستم

بعد از سالها قَدَر بر این شد که ما را خداوند به ولایت رسول امام مهدی و یمانی موعود، احمد الحسن(ع) هدایت کند و ملحق به دعوت مهدویه مبارکه شویم و وعده امام(ع) محقق شد، و الطافش ما را احاطه کند، و عنایت خداوندی ما را در بر بگیرد، و لله الحمد و الشکر و المنه؛ چه نعمت عظیمی است که خودم را عاجز از شکر آن میبینم و چیزی جز اشک که جلوتر از کلمات می اید نیابم.

از خداوند میخواهم به سید و مولایم قائم آل محمد(ع) هر چه زودتر تمکین دهد و ما را بر ولایتش ثابت بدارد و بین ما و خود هرگز چشم برهم زدنی جدایی نیاندازد، چرا که ایشان سرپرست ماست و ایشان سرپرست صالحین است

السَّلامُ عَلَيْكَ يا سَفينَةَ النَّجاةِ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا عَيْنَ الْحَياةِ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ صَلَّى اللهُ عَلَيْكَ وَعَلى آلِ بَيْتِكَ الطَّيِّبينَ الطّاهِرينَ، عَجَّلَ اللهُ لَكَ ما وَعَدَكَ مِنَ النَّصْرِ وَظُهُورِ الاَْمْرِ
سلام بر تو ای #کشتی_نجات، سلام بر تو ای #چشمه_زندگی، سلام بر تو، صلوات خداوند بر تو و بر آل بیت پاک طاهرینت، خداوند آن چه به شما وعده داده است از نصرت و ظهور امر زودتر گرداند.

️سید واثق حسینی حفظه الله
2 مه 2018 م

https://t.me/ghalam_ashab_ghaem_as/756

https://www.facebook.com/ghalam.ashab.ahmed.alhasan.as

️ @ghalam_ashab_Ahmad_as