PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رجعت حسین بن علی (ع) بر مهدی دوازدهم

مصطفی استوار
October 17, 2014 - 10:56 pm GMT, 10:56 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما
سلام علیکم
من بنده حقیر و گناه کار که مورد لطف خداوند قرار گرفته و با سید یمانی ع آشنا شده ام و اجازه پیدا کرده تا از علم ایشان بهره مند شوم که هیچ لیاقت این امر را نداشته و این جز لطف پروردگار نمیباشد.
این بنده حقیر به سید ع ایمان آورده و مرید و مطیع ایشان می باشد ودر همین راستا طبق گفته خود امام احمد الحسن ع (در مقدمه متشابهات جلد 3) برای پیدا کردن یقین بیشتر و وسعت ایمان خود پی در پی در حال تحقیق بوده و کتوب ایشان را مرور می کنم تا به نتایج ویقین بهتری برسم.
اما سیاهی قلب من و ضلمت درون من وشیطان لعین و رجیم برای من شک وشبهاتی ایجاد می کند که مرا آزرده کرده و مشغول میسازد در همین راستا دو سوال مطرح می کنم که انشالله برای من رفع ابهام شود.

سوال:
در سوال 72 در کتاب متشابهات جلد 3 که سید بزرگوار به بهترین صورت به آن جواب می دهند در قسمت جواب به قائم ع شبه ای برای من ایجاد شده که این شبهه این است که سیدع می فرماید وقتی مهدی دوازدهم از دنیا می رود امام حسین ع بر او رجعت می کند اما سوال پیش آمده این است که سید بزرگوار در کتاب رجعت سومین روز بزرگ خداوند میفرماید که عالم رجعت عالم دیگری است و با خصوصیات خاص خود یعنی اینکه در عالم دیگری عیر از عالم دنیا رجعت اتفاق می افتد پس مهدی دوازدهم طبق حدیث باید دراین دنیا حکومت کند پس امام حسین برا ی دفن ایشان که امام، امام را دفن می کند باید رجعت کند پس باید دراین دنیا رجعت کند نه دنیای دیگر با خصوصیات دیگر که در بالا ذکر کردم یعنی نعوذ بلله بین کتاب رجعت با سومین روز بزرگ خداوند و سوال 72 در متشابهات جلد 3 تنافص وجود دارد یا قضیه به گونه دیگری است

و اما دلخوری از دوستان زحمت کشم در تالار و مدیر تالار دارم این که تا به حال چند سوال در این تالار مطرح کرده که به هیچ یک پاسخ داده نشده است حداقل کار این است که شما میتوانید بگویید نمی دانم یا باید بررسی شود یا از سید بزرگوار پرسیده شود این بی پاسخی خوشایند نیست
در آخر به امید دیدار شما در سپاه حق با رهبری امام مهدی ع و فرماندهی امام احمد الحسن ع

یادآوری: لطفا طبق قوانین بخش ارسال سؤالات به سید (ع)، در هر پست فقط یک سؤال مطرح نمایید، عنوان مناسب برای پست خود انتخاب کرده و همچنین نام و شهر محل سکونت خود را ذکر فرمایید.

سؤال اول‌تان به آدرس: یقین بیشتر - معنی الله در خلق (http://almahdyoon.co/showthread.php?t=30502)