PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظریه فرگشت با خلق حضرت آدم -فقر وعلم ذر

مصطفی استوار
March 29, 2014 - 9:16 pm GMT, 09:16 PM
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل على محمد و آل محمد الأئمة و المهديين و سلم تسليما كثيرا
قبل از هرسوالی خواهشی دارم که دوستان عزیزم که ترویج کننده حق وهدایت کننده خلق هستند تمنا دارم که پاسخ سوالات را از برداشت خود تاویل وتفسیر نکنند واستناد به سخنان سید بزرگوار یا حداقل از جواب شبیه به این سوالات استفاده کند
1-مطالعه ای در مورد نظریه داروین وتایید سید بزرگوار نسبت به نظریه فرگشت داشتم سوال پیش آمده در مورد خلقت حضرت آدم وحوااست که آیا آنها از فرگشت به وجود آمده یا اینکه به یک باره وبه اصلاح کن فیکون به وجود آمده اند وباتوجه به این که انسان هایی در قبل از حضرت آدم وجود داشتند ازدواج هابیل وقابیل به چه صورت بوده
2-سوال دیگر در مورد عالم ذر داشتم اینکه آیا اگر انسانی مادر زادی در بلا وسختی وفقر به دنیا می آید که در زندگی او موثر است واینکه مطلقا دلیل آن به عالم ذر ومجازات وامتحان آن عالم بر میگردد که آگر این طور بود چرا خداوند یکی از بالاترین عبادات یا بندگی ها را کمک به فقرا وبالاترین عبادت را خدمت به خلق میداند وسخنی از حضرت علی ع که می فرماید بخشی از پول فقرا در سرمایه ثروتمندان وجود دارد که به نظر تناقص دارد بر اینکه مطلقا دلیل این همه سختی عالم ذر باشد
پس از سپاسگذاری از شما به عنوان پاسخ سوالات وترویج حق از شما خواهشمندم که اگر با سید بزرگوار در ارتباط هستین برای من طلب دعا وعاقبت بخیری کنید

شادگل
October 30, 2016 - 12:38 am GMT, 12:38 AM
سلام خوش آمدید
این لینک رو مطالعه کنید
http://www.almahdyoon.co/ir/showthread.php?t=31789