PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشانه ای معتبر که سید (س) را به اثبات برساند

مهدی
March 23, 2014 - 1:40 pm GMT, 01:40 PM
بسم الله الرحمن الرحیم و الحمد لله وحده وحده وحده
اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

با عرض خسته نباشید خدمت برادران انصار ممنون از این که تنها شبه ای که برای من پیش آمده بود را توضیح دادید نسبت به اثبات این که سید(س) فرزند امام مهدی (عج) است و فقط یک سوال برایم مانده و آن هم این است که نشانه ای معتبر و درست را برای اثبات وی می خواهم و چه نشانه ای ثابت می کند که سید احمد الحسن بر حق است؟

نا گفته نماند من به لطف خدا از محبین و خادم انصار ایشان هستم ولی کسانی را که دعوت کرده ام این سوال را از من پرسیدند که نشانه ای باشد و من از نشانه های آخر الزمان برایشان قید کردم اما قانع نشدند لطفا من را در این را کمک کنید.

و الحمدلله وحده وحده وحده

Faezon
March 23, 2014 - 5:42 pm GMT, 05:42 PM
با سلام و خسته نباشید به شما برادر بزرگوار و با اجازه انصار بزرگوار٬

خدا به شما خیر بدهد که برای رساندن دعوت حق به مومنان تلاش می کنید خسته نباشید و خدا قوت.
اما برادر بزرگوار تمام ادله سید احمدالحسن ع نشانه های بزرگی هستند از جمله حدیث وصیت که بعد از 1400 سال پیدا شد!
احادیث بسیار و کتب سید احمدالحسن ع و رویاهای مومنین در سراسر دنیا ایا این همه نشانه کافی نیست؟
شاید انها هم اگاه یا ناخوداگاه به دنبال معجزه قاهره و یا مشاهدات ماورایی هستند؟ موقع رساندن دعوت خیلی مهم است که با یقین و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به مسائل دعوت را به دیگران برسانیم. طوری که جای بهانه باقی نماند ان شاالله. اما کسانی که خدا بر دل و گوشهایشان مهر زده است همیشه یک بهانه خواهند اورد....
خدا همه ما را هر چه بیشتر و بیشتر هدایت کند بحق امام مهدی ع و امام احمدالحسن ع.
در پناه خدای سبحان و اولیا خدا باشید.

يـوسف الأنصار
August 14, 2014 - 8:11 pm GMT, 08:11 PM
پاسخ: واحد پاسخگوئی

بسم الله الرحمن الرحیم

و الحمد لله رب العالمین

و صلی الله علی محمد و آل محمد الأئمة و المهدیین و سلم تسلیما

علیکم السلام و رحمة الله و برکاته

حجت خدا در هر زمان چگونه شناخته می‌شود؟ نشانه‌های مطلوب که باید با آن‌ها بیاید تا تصدیق شود چه هستند؟ مردم چه دلایلی را می‌پذیرند؟
در پاسخ به این سؤالات ابتدا باید دانست که حجت‌های خدا برای راهنمائی مردم به بازگشت به فطرت خود که بر آن سرشته شدند می‌آیند، سپس به آن‌ها این اختیار را می‌دهند تا بین حقی که با آن آمدند و بین باطلی که مردم و بزرگان آنان از علماء بر آن هستند انتخاب کنند، و معمولاً دعوت‌های فرستادگان بر شخصیت‌هائی که میان مردم از لحاظ مکارم اخلاق و صداقت و امانت‌داری معروف بودند استناد می‌کنند، اما مردم کژروی کرده و می‌گویند اگر بر او آیه‌ای از پروردگارش نازل می‌شد، و یا کسانی که دانش ندارند می‌گویند اگر خدا با ما سخن بگوید یا بر ما آیه‌ای از خدا نازل شود و...

در واقع مردم در طلب نشانه و یا آیه‌ای که بر صدق دعوت فرستاده نزدشان دلالت می‎کند دچار اختلاف شده‌اند، بعضی از آنان علم و حکمت را نشانه راستین می‌دانند و بعضی‌ها آیات ملکوتی (رؤیا و مکاشفه و...) که آن همان آیه مطلوب است، و بعضی دیگر به دنبال آیه مادی هستند که این‌ها همان دگرگون شده‌ها هستند.
و آیا نزد حق طلبان وصیت مقدس رسول الله (ص) که نام احمد را ذکر کرده و به ایشان وصیت کرده حجت نیست؟ و آیا علم و حکمت حجت نیست؟ و آیا دعوت به حاکمیت خدا که تنها سید احمد الحسن به آن دعوت می‌کند حجت نیست؟ و رؤیاهای متواتر مؤمنین از کشورهای مختلف حجت و برهان قاطعی بر حجیت سید احمد الحسن نیست؟

اما در مورد نسب:

شجره و نسب بر مردم حجت نیست، و [شجره و نسب] دلیل بر این‌که سید احمد الحسن (ع) وصی و فرستاده ی امام مهدی (ع) هستند، نمی‌باشد، ضمن این‌که شجره و نسب مبارک سید احمد الحسن (ع) سال ۲۰۰۹، بعد از انتشار دعوت‌شان، منتشر شد.
بنا بر این صحت نسب با مدارک رسمی یا علمای انساب یا گفته‌ی شخصی که صدق او در نزد عامه معروف است شناخته و به دست می‌آید، و راه‌های اول برای امام مهدی محمد بن الحسن (ع) به دلیل غیبت‌شان غیر ممکن است، بنا بر این راه دیگر جز این راه باقی نمی‌ماند، و آن این است که سید احمد الحسن (ع) مهدی اول شناخته شود و با وصیت و علم و پرچم و دلایلی که با آن‌ها آمدند صحت ادعایشان اثبات گردد، تا ثابت شود نسب‌شان به امام مهدی (ع) بر می‌گردد. دقیقاً مانند رسول الله (ص) که نسب‌شان به ابراهیم خلیل الله (ع) بر می‌گردد و آن را با عدم وجود هر گونه نسب پیوند شده‌ای به نبی الله ابراهیم (ع) متوجه شدیم. و مثالی دیگر بر عدم اهمیت یا حجیت نسب، اثبات حقانیت حضرت یوسف (ع) است که مردم به نبوت ایشان (ع) با وجود این‌که در زندان به سر می‌بردند و از نسب ایشان اطلاع نداشتند، اقرار کردند.
بنا بر این شجره‌ی مبارک بعد از این‌که پیروان مراجع خود نسبی را ساخته و پرداخته نمودند، علنی شد، و آن‌ها شخصی را آوردند و گفتند که این شخص از خاندان سید احمد الحسن (ع) است و برای ایشان (ع) نسبی متصل است و نسب و شجره‌ای دروغین را منتشر نمودند.
و عموی سید احمد الحسن (ع) و چند تن از بزرگان عشایر نیز صحت نسب نامعلوم آن‌ها را تأیید نمودند بدین شکل که آن‌ها می‌دانستند سيد اسماعيل فرزند سيد صالح فرزند سيد حسين فرزند سيد سلمان می‌باشد، اما نمی‌دانستند سید سلمان فرزند کیست!!!

قال أمير المؤمنين (ع) على منبر الكوفة: (لابد من وجود رحى تطحن فإذا قامت على قطبها وثبتت على ساقها بعث الله عليها عبداً عنيفاً خاملاً أصله يكون النصر معه أصحابه الطويلة شعورهم أصحاب السبال سود ثيابهم أصحاب رايات سود ويل لمن ناواهم …).
امیر المؤمنین علیه السلام بر منبر کوفه فرمود: (باید آسیابی حرکت داده شود پس اگر بر ساق آن استوار گشت خداوند متعال بنده‌ای سخت دل که اصل و نسبی نا معلوم دارد را مبعوث می‌کند، که پیروزی با اوست... صاحبان پرچم‌های سیاه؛ وای بر کسی که در برابر آن‎ها بایستد...). غيبت شیخ نعمانی ص265.

و فرموده‌ی امیر مؤمنان (ع) (اصل و نسبی نا معلوم) دارد، اشاره‌ای واضح به این است که یمانی (ع) نسبی نا معلوم دارد همان‌گونه که اشاره داشتیم، و هنگامی که نسب خویش را آشکار سازند با شک و طعنه مواجه می‌شوند، زیرا که این امری جدید و پنهان بر مردم است، و در واقع این همان چیزی است که سید احمد الحسن (ع) وصی و فرستاده‌ی امام مهدی (ع) و یمانی موعود با آن مواجه شدند آن هنگام که نسب خود را آشکار ساختند که به امام مهدی (ع) می‌رسد.
در سال ۱۴۲۵ هـ.ق برابر با ۱۳۸۳ هـ.ش جلساتی در مجلس یکی از بزرگان عشیره‌ی سید احمد الحسن (ع) در شهر بصره جهت بیان حقیقت نسب‌شان منعقد شد، و حاضرین در آن مجلس بیش از پنجاه نفر بودند، و در نزد آگاهان نسبت به امور شرعی این معروف است که شرعیت تقسیم کنندگان در قضیه‌ی قتل بیش از حد نصاب برای تقسیم کنندگان با پنجاه نفر، صرف نظر از عدالت‌شان ثابت می‌شود و گواهی آن‌ها بر تعیین فرد جنایت‌کار قابل قبول است.
و حضور کسانی که در آن مجلس که در دو جلسه منعقد شد از عشایر مختلف و از پنجاه نفر می‌گذشت، و عشیره‌ی صیامر و آن عشیره‌ای غیر علوی است اعتراف نمود که خاندان سید احمد الحسن (ع) که در آبادی آن‌ها از ده‌ها سال پیش زندگی می‌کردند با آن‌ها در نسب هیچ ارتباطی ندارند، بلکه ارتباط و پیوندی که از ده‌ها سال پیش حاصل شد به دلیل ارتباط سببی است و آن آمدن خاندان سید احمد الحسن (ع) در آن مکانی که عشیره‌ی صیامر از آن زمان بودند، است. بنا بر این بعضی‌ها متوهم شدند که سید احمد الحسن (ع) از عشیره‌ی صیامر است. و اما بزرگان و عموهای سید (ع) از آن‌ها خواسته شد تا خود را به هر عشیره یا قبیله‌ای که با آن پیوند دارند نسبت دهند، اما نتوانستند، بلکه از آن‌ها خواسته شد نام پدر چهارم و بعد از ایشان را ذکر کنند، یا اینکه شجره‌ی تقریبی خاندان سید احمد الحسن (ع) را تعیین کنند، اما باز نتوانستند حتی یکی از سلسله‌ی پدران‌شان بعد از پدر چهارم را ذکر کنند، بلکه یکی از بزرگان عموهای سید (ع) گفت درب‌های زیادی از نسابین (متخصصان در نسب) را کوبید تا نسب‌شان را اثبات کنند اگر چه به قبیله‌ای از قبائل غیر علوی بر می‌گردند، در نتیجه به بن‌بست می‌رسیدند، و هم‌چنین گفت: مردی ده‌ها سال پیش _ قبل از ظهور قضیه‌ی سید احمد الحسن (ع) _ به طرف من آمد و گفت: نمی‌توانید نسب خود را ثابت کنید زیرا نسب‌تان به امام مهدی (ع) بر می‎گردد.
تصاویری از شجره و نسب سید احمد الحسن (ع)

جهت بزرگ‌نمایی روی تصاویر کلیک کنید.

http://almahdyoon.co/ir/images/shajare.jpg (http://almahdyoon.co/ir/images/shajare.jpg)
تصویری از نسب و شجره نامه‌ی مبارکسید احمد الحسن (ع) یمانی، به همراه تأیید چند تن از بزرگان مشایخ عراق.
گواهان: 1- شیخ محسن صالح حسین شیخ عشیره آل مهدی: عموی سید احمد الحسن (ع) که تصویر ایشان در زیر می‌باشد.
(اینجانب سید محسن فرزند صالح فرزند حسین فرزند سلمان می‌باشم، و این شجره‌نامه نسب من است که به امام مهدی محمد بن الحسن عسگری (ع) بر می‌گردد و بر صحت آن در تاریخ ۲۰۰۹/۱۲/۰۴ امضاء کرده‌ام.

2- سید حسن حمامی فرزند مرحوم سید حمامی مرجع تقلید در نجف اشرف. (این نسب سید محسن فرزند صالح فرزند حسین فرزند سلمان که به امام مهدی محمد بن الحسن عسگری (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) بر می‌گردد، است. خداوند آن‌ها را بر ولایت امیر مؤمنان علیه السلام و فرزندان پاکش (ع) ثابت قدم نگه دارد).

3- سید صالح عزیز صافی. مدیر روزنامه الصراط المستقیم. (اینجانب سید صالح عزیز صافی، به خدای بزرگ مرتبه قسم می‌خورم که، نسب سید محسن فرزند صالح فرزند حسین فرزند سلمان که مقطوع النسب (نسبی نا معلوم) است به امام محمد بن الحسن عسگری (ع) می‌رسد، و آن را تأیید و امضاء می‌کنم).

4- شیخ عیدان خزاوی محمد، شیخ عشیره آل ماضی از قبیله بنی عبس.
(اینجانب شیخ عیدان خزاوی محمد، شیخ عشیره آل ماضی از قبیله بنی عبس، صحت نسب محسن فرزند صالح فرزند حسین فرزند سلمان را تأیید می‌کنم، و ایشان که نسبش به امام مهدی محمد بن الحسن عسگری (ع) می‌رسد را تصدیق می‌کنم).

5- شیخ شیاع اسماعیل آل فیصل، شیخ عشیره آل بو محمد. (اینجانب شیخ شیاع اسماعیل آل فیصل، شیخ عشیره آل بو محمد، نسب سید محسن فرزند صالح فرزند حسین فرزند سلمان که نسب آن‌ها به امام محمد بن الحسن عسگری (ع) می‌رسد، آن را با مهر و امضایم، تأیید می‌نمایم).

http://almahdyoon.co/ir/images/shajareh.JPG (http://almahdyoon.co/ir/images/shajareh.JPG)

تصویری از سید محسن آل مهدی عموی سید احمد الحسن (ع).

و الحمد لله رب العالمین

مدیریت تالار

١٧/ شوال/ ١٤٣٥ هـ.ق
پنج‌شنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ هـ.ش